Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi


  Anonni Inc. tarafından işletilen anonni.com web uygulamasını kullanmadan önce lütfen bu kullanıcı sözleşmesini okuyun.

  Uygulamamıza erişiminiz ve kullanımınız, bu sözleşmeyi kabul etmeniz ve bu sözleşmeden geçenlere uymanız koşullarına bağlıdır. Bu sözleşme, web sitemizi ziyaret etmek isteyen tüm ziyaretçiler, kullanıcılar ve diğerleri için geçerlidir.

  Web sitemize erişerek veya kullanarak, bu sözleşmeye bağlı kalmayı kabul edersiniz. Sözleşmenin herhangi bir bölümüyle aynı fikirde değilseniz, web sitemize erişme izniniz bulunmamaktadır.

 1. Hesaplar
 2. Bizimle bir hesap oluşturduğunuzda, 18 yaşın üstünde olduğunuzu ve bize sağladığınız bilgilerin doğru, eksiksiz ve her zaman güncel olduğunu garanti edersiniz. Yanlış, eksik veya eskimiş bilgiler bulunduğu anda, hesabınız her an feshedilebilir.

  Sakıncalı içerik sahibi olan veya hakaret içerikli mesajlar yazan kullanıcılar için herhangi bir hoşgörü görülmez.

  Uygulamamızı kullanırken aldığınız kayıt, hesap bilgileriniz, giriş sırasındaki işlemler uçtan uca şifreleme yöntemi uygulanarak gerçekleşmektedir. Bu işlemlerde girmiş olduğunuz bilgiler (kullanıcı adı, şifre, vb.), ne sunucumuzda, ne de üçüncü şahısların eline geçerse okunamaz (anlaşılmaz) durumdadır.

  Uygulamamızdaki hesabınızın ve şifrenizin gizliliğini korumakla yükümlüsünüz. Hesabınız altında bulunan tüm etkinlikler veya eylemler için sorumluluk kabul etmiş sayılırsınız. Herhangi bir güvenlik ihlalinden veya hesabınızın yetkisiz kullanımından haberdar olduğunuzda derhal bunu bize bildirmeniz gerekir.

  Hizmetimizi reddetme, hesapları feshetme, içeriği tamamen kendi takdirimize göre kaldırma veya düzenleme hakkını saklı tutarız.

 3. Diğer Web Sitelerine Olan Bağlantılar
 4. Uygulamamız, Anonni Inc. tarafından sahip olunan veya denetlenmeyen ücüncü taraf web sitelerine veya hizmetlere yönelik bağlantılar içerebilir.

  Anonni Inc., herhangi bir üçüncü taraf web sitelerinin veya hizmetlerinin içeriği, gizlilik politikaları veya uygulamaları hakkında herhangi bir sorumluluk üstlenmez ve sorumluluk kabul etmez. Bu kurumların / bireylerin veya web sitelerinin tekliflerini garanti etmiyoruz.

  Anonni Inc.'in, bu tür herhangi bir içeriğe, mala veya hizmete ait kullanımdan kaynaklandığına veya bunlarla bağlantılı olarak ortaya çıkmış herhangi bir zarar veya ziyen için doğrudan veya dolaylı olarak hiçbir sorumluluk üstlenmediğini kabul etmiş oluyorsunuz.

  Ziyaret ettiğiniz üçüncü şahıs web sitelerinin veya hizmetlerin hüküm ve koşullarını ve gizlilik politikalarını okumanızı önemle tavsiye ederiz.

 5. Sonlandırma
 6. Hesabınızı feshedip askıya alabilir veya uygulamaya erişiminizi önceden haber vermeksizin veya tamamen sorumluluğumuz altında olmaksızın, herhangi bir nedenle ve sınırlama olmaksızın, sözleşmenin ihlal edilmesi de dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla derhal sonlandırabiliriz.

  Hesabınızı feshetmek isterseniz, support@anonni.com adresine e-posta göndermeniz yeterlidir.

 7. Feragat
 8. Hizmeti kullanımınız tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Uygulama, pazarlanabilirlik, belirli bir amaca uygunluk, ihlali ya da performans hatası dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, açık veya zımni herhangi bir garanti olmaksızın sağlanır.

 9. İstisnalar
 10. Bazı yargılamalar, belirli garantilerin hariç tutulmasına veya dolaylı veya arızi hasarların sorumluluğunun hariç tutulmasına veya sınırlandırılmasına izin vermediğinden, yukarıdaki sınırlamalar sizin için geçerli olmayabilir.

 11. Geçerli Hukuk
 12. Bu hükümler, hukukun çatışması hükümlerine bakılmaksızın, Kaliforniya, Amerika Birleşik Devletleri yasalarına uygun olarak yönetilecek ve yorumlanacaktır.

  Bu sözleşmenin herhangi bir hak veya hükmünü yerine getirmememiz bu haklardan feragat olarak addedilmeyecektir. Bu sözleşmenin herhangi bir hükmünün bir mahkeme tarafından geçersiz veya uygulanamaz olarak tutulması durumunda, sözleşmenin kalan hükümleri yürürlükte kalır. Bu sözleşme, uygulamamız ile ilgili olarak tarafımızdan yapılan tüm sözleşmeyi teşkil eder ve uygulamayla ilgili aramızdaki olabilecek önceden yapılmış tüm sözleşmeleri geçersiz kılar ve değiştirir.

 13. Değişiklikler
 14. Bu sözleşmeyi istediğimiz zaman değiştirme veya değiştirme hakkını, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak saklı tutuyoruz. Bir değişiklik önemli ise, yeni şartların uygulanmasından önce en az 14 gün önceden haber vereceğiz. Maddi bir değişimi neyin oluşturduğunu bizzat kendi takdirimize bağlı olarak belirleyeceğiz.

  Herhangi bir revizyonun yürürlüğe girmesinden sonra uygulamamıza erişmeye devam etmek suretiyle, revize edilmiş şartları kabul etmiş sayılırsınız. Yeni şartları kabul etmiyorsanız, artık uygulamayı kullanmaya yetkiniz yok demektir.

 15. Fikri mülkiyet
 16. Hizmet ve orijinal içeriği, özellikleri ve işlevleri Anonni Inc. ve lisans verenlerinin mülkiyetindedir ve kalacaktır. Hizmet, telif hakkı, ticari marka ve Amerika Birleşik Devletleri'nin ve yabancı ülkelerin diğer kanunları tarafından korunmaktadır. Anonni Inc.'in yazılı izni olmadan ticari markalarımız ve ticari giysilerimiz herhangi bir ürün veya hizmetle bağlantılı olarak kullanılamaz.

 17. Kullanıcı Sorumluluğu
 18. Uygulamamızı kullanan her tekil kullanıcı, bu uygulamayı kullanırken başına gelebilecek her türlü olaydan kendi sorumludur.

İletişim

İletişim


Aşağıdaki adres/adreslerden bize ulaşabilirsiniz.

Tüm dilek, istek, şikayetleriniz için:

E-posta: support@anonni.com

Anonni © 2018 - Beta - Tüm hakları saklıdır.